«Ми вкрали землю у лучан», – у Луцьку з'явилися плакати про депутатів

У Луцьку невідомі особи масово поширили плакати про 23 депутатів міської ради, які в ніч з 28 лютого на 1 березня проголосували за скандальне рішення щодо безкоштовної передачі 2 гектарів землі фірмі, наближеній до депутатів Сергія Були та Костянтина Петрочука.

Про це інформує власкор «Вголосу».

Плакати з'явилися на дошках оголошень під'їздів житлових будинків та в інших місцях у різних районах міста. На великому плакаті розміщено фото 23 депутатів Луцької міської ради із зазначенням їх партійної приналежності. Плакат має назву: «Ми вкрали землю у лучан». Також на ньому вказано цифру 20 мільйонів гривень, що, вочевидь, символізує приблизну оціночну вартість вкраденої землі. Саме в таку цифру оцінюють вартість 2 гектарів землі по вулиці Рівненська, 119, якби вона була виставлена на аукціон. 

Зазначимо, що до ухвалення скандального рішення про передачу ТОВ «Житловий квартал» 2 гектарів землі для будівництва багатоквартирних будинків та інших споруд причетні депутати з правлячої більшості з УКРОПу та його васалів – «Батьківщини» і позапартійних політичних перебіжчиків.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram