Нардепи вимагають у влади реакції на побиття Юрія Левченка

Народні депутати вимагають реакції від міністра МВС, Генерального прокурора та керівництва Верховної Ради України на побиття народного депутата Юрія Левченка, депутата Київської міської ради Святослава Кутняка та активістів під час відстоювання інтересів киян на незаконній забудові у Києві.

З такою заявою під час брифінгу у парламенті виступили народні депутати від ВО «Свобода» Андрій Іллєнко, Олег Осуховський, Михайло Головко та Олександр Марченко, – передає прес-служба Всеукраїнського об'єднання «Свобода».

Нагадаємо, що 9 березня, захищаючи інтереси громади Києва від незаконної забудови, свободівець Юрій Левченко постраждав від бандитів, найнятих КП «Благоустрій»:

«У Києві відбувається вакханалія, коли місцева влада, міський голова Кличко і більшість у Київраді, і поліція замість захисту інтересів киян покривають бандитів. «Тітушечна» армія, яку вони натравлюють на тих, хто не згоден із їхніми незаконними діями, спочатку била місцевих мешканців, а потім перейшла до побиття народного депутата України Юрія Левченка і депутата Київради Святослава Кутняка. Левченко з 9 березня перебуває в лікарні й буде там іще – в нього зламаний ніс, опіки очей, струс мозку, забої обличчя, – серйозні травми, які він отримав саме за захист інтересів киян», – заявив Андрій Іллєнко.

Націоналіст повідомив, що винні у побитті депутатів та громадян вже певну відповідальність понесли, а частину з них завдяки активній позиції свободівців затримали правоохоронці. Однак депутат зауважив, що правоохоронці повністю бездіяли, спостерігаючи побиття Левченка.

«Ці правоохоронці мають бути покарані. Уже були спроби перевести це в звичайну «хуліганку», але за нашим наполяганням справу переведено в замах на державного діяча. Ми будемо домагатися реального розслідування й притягнення до відповідальності всіх винних: і виконавців, і замовників злочину», – наголосив Андрій Іллєнко.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram