Президент закликав країни G7 засудити вибори в окупованому Криму

Президент закликав Велику сімку не визнавати російські вибори в анексованому Криму. Також він звернувся до глави Представництва ЄС в Україні Хьюго Мінгареллі.

Президент України Петро Порошенко закликав Велику сімку не визнавати російські вибори в Криму, а також не допустити участь громадян G7 і ЄС у моніторингу цих виборів. Про це глава держави сказав під час його зустрічі з послами США, Японії, Німеччини, Великобританії, Франції, Італії та Канади у вівторок, 13 березня, повідомляє прес-служба.

«Я хотів би обговорити російські вибори 18 березня. Це було б конче важливо для нас - отримати вашу тверду заяву про засудження і невизнання російських виборів у Криму», - сказав Порошенко.

Президент також звернувся до глави Представництва ЄС в Україні Хьюго Мінгареллі і подякував йому і віце-президенту Єврокомісії за озвучену напередодні сильну позицію Європейського Союзу.

«Було б також важливим, щоб ви не дозволили вашим громадянам відвідати Крим з метою моніторингу виборів там», - підкреслив Порошенко. Він додав, що мова йде, зокрема, про представників Франції, Австрії та Фінляндії.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram