У Львові націоналісти пройшли урочистою ходою на честь Романа Шухевича (ФОТО)

04.03.2018 22:36
Зображення 1 / 22 Використовуйте клавіші для перегляду
Близько 1,5 тисячі націоналістів пройшли сьогодні, 4 березня, урочистою ходою Львовом. Марш приурочили 68-ій річниці з дня героїчної загибелі головного командира УПА в нерівному бою проти окупантів.

Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

Марш зібрав у Львові представників «Національного корпусу», «Правого  сектора», «Свободи», «Національної дружини» не лише із міста Лева, а й з Івано-Франківська, Луцька, Чернівців та Тернополя.

Командир Національної дружини м. Львова Микола Галась зазначив: цим маршем націоналісти не лише вшановують Героя України Романа Шухевича, а й вирішили показати, що у міськраді Львова вчинили неправильно, не прийнявши ухвалу про червоно-чорний прапор.

Хода стартувала від будівлі Львівської міської ради, біля якої націоналісти розмістили «стовп ганьби», та завершилась біля пам’ятника Степанові Бандері на площі Кропивницького.

Під час маршу націоналісти вигукували гасла: «Слава Україні – Героям слава», «Слава Романові Шухевичу», «Слава Степану Бандері», «Слава Євгенові Коновальцю», «Пам’ятай, чужинець: тут господар – українець!», «Місто Львів не для польських панів».

На завершення маршу його учасники зачитали молитву українського націоналіста.


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram